دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
چهارشنبه, 12 بهمن,1401

انتشار چهل و دومین شماره دو فصلنامه بين المللي شميم نرجس


انتشار چهل و دومین شماره دو فصلنامه بين المللي شميم نرجس

چهل و دومین شماره دوفصلنامه‌ي بين المللي فرهنگي، هنري شميم نرجس ویژه بهار و تابستان 1400منتشر شد. اين فصلنامه به صاحب امتيازي مكتب نرجس (عليها السلام) مشهد با گرايش ديني- مذهبي و گستره توزيع بين المللي در 68 ­صفحه منتشر گرديد.

سر مقاله این شماره نشریه با عنوان "موانع تولید" به قلم سردبیر خانم عذرا مرادی نوشته شده و برخی از مقالات آن عبارتند از: تولید، اخلاق و معنویت دینی، با توجه به مشکلات اقتصادی، چگونه دخترم را برای زندگی آینده آماده کنم؟، مصرف مؤمنانه، دانشگاه معارف الهی، ایستادگی در مشکلات در سایه‌ی تنها پناهگاه، وابستگی رشد شعور معنوی و وجدان اخلاقی به اراده و تلاش، موانع تولید از دیدگاه قرآن، راه‌های برون رفت از موانع تولید در ایران، راه‌های اجرایی مانع‌زدایی از تولید از دیدگاه امام خمینی ره و مقام معظم رهبری (حفظه الله)، تجلی اندیشه‌ی مقاومت در زندگی شهیده صدیقه رودباری و... .

گفتنی است در انتهای نشریه مسابقه پیامکی از مضمون مقالات درج گردیده و علاقمندان می توانند جهت اخذ اشتراک و یا شرکت در­ مسابقه به آدرس@shamimenarjes ­در ایتا، بله و یا سروش مراجعه نمایند.

 علاقه‌مندان مي‌توانند آثار خود را جهت چاپ در نشريه به صورت تايپ شده به نشاني Shamimenarjes@gmail.com  ارسال نمايند.

در پایان یادآور می‌شود آرشیو مطالب در سایت فصلنامه شمیم نرجس به آدرس www.shamimenarjes.com در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

شماره نشریه:  شمیم نرجس شماره 42


تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (454)

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

Escort